Úvod> Služby> Rozleštění světlometů

Rozleštění (renovace) světlometů

Máte poškrábané, matné či zažloutlé světlomety? Zastavte se u nás a my vám světla na počkání přeleštíme. Profesionální renovací světel šetříte náklady za jejich výměnu. Navrátíme vašim světlometům skvělý vzhled, průhlednost i lesk a váš vůz bude opět atraktivní.

Přeleštit je možné jak přední světla, tak i zadní lampy a to jak čiré, tak i tónované např. do červena (zadní koncová světla) nebo do oranžova (blinkry).

Popis

V dnešní době již většina výrobců vozidel preferuje u světlometů polykarbonát namísto skla. Ten snižuje hmotnost vozidla, je bezpečnější a umožňuje výrobu světel prakticky v jakémkoliv tvaru. Jde však o plast, který mnohem méně odolává provozním podmínkám, kartáčovým myčkám, UV záření apod. Důsledkem je většinou matný, zažloutnutý povrch, který nelze v domácích podmínkách odstranit. Autoservis GT cars s.r.o. disponuje profesionální technologií, která si s takto poškozeným povrchem snadno poradí a navrátí světlometům průhlednost a lesk. Renovaci provádíme ve třech stupních, speciální brousící a leštící metodou. Odhadovaný čas renovace pro jedno světlo je 25 až 30 minut.

Výhody renovace světel

  • Rozleštění zvyšuje vaši viditelnost a bezpečnost na silnici
  • Šetří vaše náklady za drahou výměnu nových světlometů
  • Vašemu vozu dodá původní nový vzhled
  • Zvýší hodnotu vašeho vozu při plánovaném prodeji

Objednejte se ještě dnes!

Kontakt

GT cars s.r.o

ul. Hřbitovní 2138 (vjezd naproti hlavnímu vchodu na městský hřbitov)
547 01 Náchod

Tel.: +420 775 047 428
info@gtcars.cz

Webové stránky vytvořil Acceler