Autoservis

Autoservis GT cars s.r.o. nabízí široké spektrum servisních služeb pro osobní i užitkové vozy do hmotnosti 3,5 tuny. Dílenské prostory máme vybavené moderní diagnostikou pro většinu typů vozidel a servisní služby zajišťujeme v plné šíři. Od výměny žárovek, servisních kapalin a brzdových destiček až po mechanické a klempířské práce.

Chceme být Vaší první volbou nejen při výběru autoservisu, ale i v rámci asistence na cestách. V případě nehody za Vás ZDARMA vyřídíme všechna jednání s pojišťovnou. Pokud potřebujete zůstat po dobu opravy mobilní, nabízíme zapůjčení osobního vozidla Škoda Octavia nebo Škoda Fabia. Zajistíme kompletní opravu Vašeho havarovaného vozu.

Potřebujete nové pneumatiky? Zajímáte se o zvyšování výkonu motoru nebo chcete namontovat tažné zařízení? Autoservis GT cars s.r.o. v Náchodě provádí veškeré autoservisní a mechanické práce pro všechny značky vozidel.

Poskytujeme tyto služby:

Autoservis poskytuje komplexní servisní služby pro Vaše automobily v okrese Náchod. Během provádění jakéhokoliv úkonu na Vašem vozidle je možno pořídit fotodokumentaci. Snažíme se vždy nabízet ty nejlepší, a zároveň finančně výhodnější služby oproti konkurenčním autoservisům. V případě pojistné události dostanete po celou dobu opravy Vašeho automobilu k dispozici náhradní vozidlo ZDARMA.

 

Proč právě náš autoservis?

  • komplexní servisní práce pod jednou střechou
  • podporujeme všechny typy automobilů
  • v případě pojistné události Vám poskytneme náhradní vozidlo po dobu opravy ZDARMA
  • individuální a profesionální přístup
  • finančně výhodnější než značkové servisy
  • možnost fotodokumentace úkonů na Vašem vozidle

 

Objednat se do autoservisu!