Reference

Lucie, Náchod
Se službami autoservisu GT cars jsem vždy velice spokojena, můj vůz mi pravidelně servisují a přezouvají již čtvrtým rokem. Pokaždé se zde setkám s profesionálním přístupem všech zaměstnanců. Mohu doporučit každému, kdo hledá kvalitní služby za dobrou cenu.

Lukáš, Jaroměř
Služby GT cars jsem využil, když mně můj vůz z ničeho nic nahlásil závadu a přestal jet. V tu chvíli jsem se snažil najít nejbližší autoservis, který by tuto závadu odstranil. V GT cars byli velice ochotní, přijeli pro mě, vůz naložili a odvezli do autoservisu. Závada bohužel nešla opravit okamžitě, ale byl mi za příznivou cenu zapůjčen náhradní vůz a tak jsem mohl zůstat mobilní. Vůz byl opraven do dvou pracovních dnů. Děkuji celému týmu GT cars za jejich služby, byl jsem velice spokojen.

Petr S., Náchod
V autoservisu jsem si nechal vyčistit DPF filtr. S prací i s přístupem jsem byl velice spokojen. Při platbě mi byla předána fotodokumentace čištění filtru.

Jana N., Nové Město nad Metují
GT cars servisuje můj vůz již několik let. Jako žena oceňuji i to, že mi hlídají technickou a když se blíží její konec, kontaktují mě a domluvíme se na prohlídce a zajištění STK. Mám zde i celoročně uskladněné pneumatiky, takže mi odpadne starost kam s nimi a vůz přistavím pouze na přezutí. Určitě doporučuji.

Tomáš P., Trutnov
Na internetu jsem našel GT cars a po domluvě si domluvil termín výměny oleje v automatické převodovce. Super komunikace, velice profesionální přístup. Při platbě jsem obdržel fotodokumentaci výměny oleje. GT cars mohu jen doporučit.