Úvod> Reference

Reference

Lucie, Náchod
Se službami autoservisu GT cars jsem vždy velice spokojena, můj vůz mi pravidelně servisují a přezouvají již čtvrtým rokem. Pokaždé se zde setkám s profesionálním přístupem všech zaměstnanců. Mohu doporučit každému, kdo hledá kvalitní služby za dobrou cenu.

Lukáš, Jaroměř
Služby GT cars jsem využil, když mně můj vůz z ničeho nic nahlásil závadu a přestal jet. V tu chvíli jsem se snažil najít nejbližší autoservis, který by tuto závadu odstranil. V GT cars byli velice ochotní, přijeli pro mě, vůz naložili a odvezli do autoservisu. Závada bohužel nešla opravit okamžitě, ale byl mi za příznivou cenu zapůjčen náhradní vůz a tak jsem mohl zůstat mobilní. Vůz byl opraven do dvou pracovních dnů. Děkuji celému týmu GT cars za jejich služby, byl jsem velice spokojen.

Petr S., Náchod
V autoservisu jsem si nechal vyčistit DPF filtr. S prací i s přístupem jsem byl velice spokojen. Při platbě mi byla předána fotodokumentace čištění filtru.

Jana N., Nové Město nad Metují
GT cars servisuje můj vůz již několik let. Jako žena oceňuji i to, že mi hlídají technickou a když se blíží její konec, kontaktují mě a domluvíme se na prohlídce a zajištění STK. Mám zde i celoročně uskladněné pneumatiky, takže mi odpadne starost kam s nimi a vůz přistavím pouze na přezutí. Určitě doporučuji.

Tomáš P., Trutnov
Na internetu jsem našel GT cars a po domluvě si domluvil termín výměny oleje v automatické převodovce. Super komunikace, velice profesionální přístup. Při platbě jsem obdržel fotodokumentaci výměny oleje. GT cars mohu jen doporučit.

Kontakt

GT cars s.r.o

ul. Hřbitovní 2138 (vjezd naproti hlavnímu vchodu na městský hřbitov)
547 01 Náchod

Tel.: +420 775 047 428
email: info@gtcars.cz
Sledujte nás na Instagramu

Webové stránky vytvořil Acceler